elektryczny grill weber q 1400

Dobry model grilla elektrycznego

Dla miłośników grillowania, którzy nie posiadają odpowiednio dużego miejsca na umieszczenie grilla tradycyjnego świetnym rozwiązaniem jest wyposażenie się w model elektryczny. Dodatkowym atutem takiego urządzenia jest to, że można go zabrać ze sobą praktycznie na każdy wypad poza miasto.

Odpowiedni wybór grilla elektrycznego

grillMajówka jest idealnym przykładem odpowiedniego wykorzystania takiego sprzętu. Jedną z wiodących firm w Polsce, która w swojej ofercie posiada grille elektryczne jest marka Weber. Jednym z bardzo popularnych modeli jest Q 1400. Czym on się odznacza od innych, dostępnych w ofercie grilli? Przede wszystkim jest kompaktowy oraz bardzo szybki i łatwy w obsłudze. Zabranie grilla elektrycznego Weber Q 1400 na majówkę może urozmaicić czas spędzony na polu namiotowym lub kempingowym. Świetnie sprawdzi się tam gdzie ma się dostęp do odpowiedniego zasilania elektrycznego. Taki grill pozwoli na szybkie przygotowanie smacznych i aromatycznych posiłków. Dużą zaletą takiego urządzenia jest to, że nie wydziela dymu, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał innym osobom, które znajdują się w okolicy. Łatwość w obsłudze sprawia, że jest on bardzo chętnie wybieranym modelem.

elektryczny grill weber q 1400 Uruchomienie następuję poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku. Grill tego typu umożliwia również utrzymanie odpowiedniej temperatury, przez co każda potrawa na nim przyrządzona będzie w odpowiedni sposób wysmażona. Pokrywa wykonana z aluminium oraz żeliwny ruszt są łatwe w czyszczeniu. Specjalnie dołączona miska ułatwia zbieranie kapiącego z żywności tłuszczu. Dodatkowo dużym ułatwieniem jest umieszczenie przez producenta grzałki, która ma właściwości samoczyszczące. Weber Q 1400 pozwala na przygotowanie wszystkich możliwych potraw, które można przyrządzać również na grillu gazowym lub węglowym – mogą to być ryby, mięso lub warzywa. Grill ten posiada w zestawie wygodne nóżki ułatwiające stabilne umieszczenie go na różnych powierzchniach.

Elektryczny grill ma wiele zalet i jest o wiele prostszy w obsłudze, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań. Jeżeli w pobliżu posiadamy gniazdo o napięciu 230 V to w szybki sposób można przyrządzić ulubioną potrawę. Majówkowy wypad wraz z rodziną lub przyjaciółmi, dzięki niemu może stać się jeszcze większą atrakcją. Weber Q 1400 pozwala oszczędzić czas oraz nerwy, które można stracić podczas rozpalania brykietu lub węgla drzewnego. Dużą zaletą jest również to, że jest bardzo prosty w czyszczeniu. Warto rozważyć kupno tego modelu i cieszyć się smakiem potraw w każdym miejscu