noclegi

Nocleg dla grupy zorganizowanej

Nawet po upływie wielu lat, pamięta się wyjątkowe chwile spędzone na wycieczkach szkolnych. To moment, w którym dzieci i młodzież mogą zintegrować się z koleżankami i z kolegami z klasy w zupełnie innych warunkach niż klasa. Dzięki temu zacieśniają więzi i dowiadują się wielu rzeczy na temat atrakcji turystycznych w Polsce.

Noclegi w Małopolsce

noclegiWielu nauczycieli stara się pod tym względem wybrać miejsce zakwaterowania, żeby młodzież miała możliwość spędzenia czasu w różnorodny sposób. Dlatego bardzo popularnym rozwiązaniem jest zielona szkoła czy wycieczka w miejscowościach leżących w górach. Znajdzie się tu wiele ośrodków, które są przygotowane na przyjazd większej ilości osób. Można znaleźć takie noclegi w Krynicy Zdroju czy okolicznych miejscowościach leżących w Małopolsce. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybranie ośrodka, który posiada dużo terenów zielonych wokół. Dzięki temu dzieci nie będę musiały spędzać czasu w swoich pokojach, tylko mogą bawić się na świeżym powietrzu. Pensjonaty często posiadają rozbudowane place zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami czy drabinkami. Ponadto, na miejscu będzie można rozegrać klasowy czy szkolny turniej na boisku do piłki nożnej lub koszykówki.

noclegiOdrobina rywalizacji jest zawsze mile widziana! Jeśli pogoda będzie niezbyt korzystna, jest możliwość zabawy pod namiotami, które ochraniają stoły do ping ponga oraz piłkarzyki. Atrakcją, która jest punktem obowiązkowym takiej wycieczki są także wieczorne ogniska. Dzieci i młodzież bardzo chętnie bierze udział w rozpalaniu ognia czy pieczeniu kiełbasek. Jest to niezwykle klimatyczne, zwłaszcza jeśli odbywa się przy akompaniamencie gitary. Oczywiście, jeśli skorzysta się już ze wszystkich atrakcji w ośrodku, trzeba koniecznie wyjść na długi spacer w góry. Z Krynicy rozpościera się wiele szlaków, które prowadzą na pobliskie szczyty. Kilka godzin spędzonych na takiej wędrówce może dać dzieciom niezapomniane wrażenia. Będą miały wyjątkową możliwość podziwiania górskich szczytów, chodzenia wąskimi ścieżkami czy wspinania się po skałkach. Kto wie, może uda się zaobserwować w trakcie wędrówki okoliczne zwierzęta, dla których góry są domem. Wycieczka szkolna w góry może dać dzieciakom wiele frajdy.

Jeśli zorganizuje się im ciekawy program, być może rozbudzą w sobie miłość do wypoczynku blisko górskich szczytów. Zabranie dzieci na kilka dni do malowniczej Krynicy to także coś więcej. To możliwość spędzenia razem czasu na grach i zabawach, dzięki którym dzieci zacieśniają więzi. Z takiego wyjazdu wrócą odprężone i bogatsze o miłe wspomnienia.