kross level r4

Z Krossem Level R4 każdy zajedzie dalej

Każdy zapalony rowerzysta z pewnością z utęsknieniem czekał na powrót sezonu rowerowego. Możliwość ponownego przemierzania wielu kilometrów na dwukołowcach, na którą czekało się najczęściej przez całą zimę, sprawia, że jak najszybciej chcemy wrócić na drogi rowerowe. Idziemy do serwisów lub sami przygotowujemy nasz sprzęt do drogi.

Kross z linii MTB

kross level r4Często się jednak okazuje, że nie odczuwamy takiej samej przyjemności z jazdy jak kiedyś, albo zwyczajnie uważamy, że jest to już czas na zainwestowanie w lepszy model roweru. Jest to jak najbardziej normalne i częste zjawisko – wszyscy dążymy do jak najefektywniejszego czerpania przyjemności z jazdy. Chcemy przejeżdżać jak największe odległości, nie odczuwając zmęczenia, ale mimo odpowiedniej kondycji, nasz sprzęt nie pozwala nam od pewnego momentu cieszyć się jazdą. Zazwyczaj jest to wina przerzutek, które w tańszych rowerach bardzo szybko się nieodwracalnie psują – pozostaje nam wtedy do wyboru jazda na jednej zębatce albo zakup nowego jednośladu. Pierwsza z opcji jest niezwykle uciążliwa i zdecydowanie odbiera radość z jazdy na rowerze, dlatego jeżeli zależy nam na tym, by zachować jak najlepsze wrażenia z jazdy, powinniśmy zainwestować w sprzęt, który będzie gwarancją wysokiej jakości komponentów i dobrego wykonania.

kross level r4Ciekawą propozycją, która łączy wysoką jakość ze stosunkowo niską ceną jest z pewnością Kross Level R4, który pochodzi z linii rowerów MTB. Model ten gwarantuje nam wysoką sztywność konstrukcji i skuteczne tłumienie nierówności. Jest zbudowany na wytrzymałej ramie z niezwykle lekkiego aluminium Lite – wykorzystanie tego rozwiązania pozwala na uzyskanie bardzo małej wagi przy jednoczesnym zachowaniu niezwykle solidnego wykonania. Jest to ponadto bardzo bezpieczny sprzęt, w którym wykorzystane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalające na szybkie zatrzymanie roweru – pozwala na to wykorzystanie tarczowych hamulców hydraulicznych. Z kolei aż 24 biegi w napędzie Shimano pozwoli nam cieszyć się niezwykle komfortową w nawet najtrudniejszych warunkach i na najbardziej stromych podjazdach. Z pewnością rower, który miałby nam służyć, powinien doskonale sprawdzać się na każdym terenie.

Wykorzystanie nowatorskich technik pozwoliło uzyskać najwyższą możliwą jakość i wysoką wytrzymałość wszystkich komponentów. Firma Kross zadbała o to, żeby ich produkt był dobry zarówno dla hobbystów preferujących weekendowe wycieczki, jak i osób, które wolą przetestować swój sprzęt w ekstremalnych warunkach i wielokilometrowych trasach.